O nas

To projekt stworzony przez Fundację “Edukacja Przyszłości”, który powstał jako odpowiedź na miarę dwudziestego pierwszego wieku, na potrzeby młodzieży w zakresie projektowania swojej ścieżki kariery.

Znany nam do tej pory świat, na naszych oczach się przeobraża. Czwarta rewolucja przemysłowa, internet rzeczy, cyfryzacja, to zupełnie nowa rzeczywistość. W2G wpisuje się w dwa ogromne problemy społeczne, które wiążą się z tymi zmianami.
– wielką niepewność młodych ludzi, którzy nie wiedzą jak mają wybrać swoją drogę zawodową
i wielką bezradność pokolenia rodziców, którzy nie umieją im w tym pomóc.

Pomysłodawcy W2G, każdy osobno, robili wiele działań w tym obszarze, ale dopiero spotkanie tych dwóch osobowości zaskutkowało naprawdę czymś niesamowitym. Paweł Przedpełski, jako szef fundacji Edukacja Przyszłości zaprosił do współpracy mentora i szkoleniowca Katarzynę Wielocha. To stworzyło eksplozję pomysłów i działań, które są autentyczną pomocą w znalezieniu drogi życiowej dla młodzieży.

Tak z chaosu wyłoniło się Where2Go 🙂

Katarzyna Wielocha

TRENER

Katarzyna Wielocha

Moje biznesowe motto to - ŁAGODNIE, OZNACZA SKUTECZNIE. Kryje się za tym profesjonalizm, uśmiech, wiedza i spokój.

Paweł Przedpełski

TRENER

Paweł Przedpełski

Kieruję się w życiu zasadą “Wytrwałość zawsze się opłaca”. Tak prowadzę swoje życie i tego chciałbym nauczyć Ciebie.

Multi Przedsiębiorca, mentor i trener. Absolwentka wydziału ekonomicznego Politechniki Radomskiej, podyplomowych studiów MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, Prawa Przedsiębiorców na SGH, Prawa Restrukturyzacyjnego na Uczelni Łazarskiego.

Zakładała i współtworzyła firmy w różnych branżach – bardzo twardych – jak produkcja mas bitumicznych po bardzo przyjemne- jak Klub Fitness dla kobiet. Wykorzystuje swoje doświadczenie i wykształcenie ucząc przedsiębiorców jak odnieść sukces.

Jest współzałożycielką marki TrenerKey.pl, która organizuje niestandardowe szkolenia szyte na miarę.

Stworzyła markę corocznej, unikatowej konferencji dla młodzieży Think Outside the BOX, na której co roku gości ponad 450 młodych osób.

Od wielu lat wspiera przedsiębiorców jako Wice Prezes Izby Przemysłowo Handlowej Ziemi Radomskiej.

Nauczyciel, certyfikowany coach, trener i mówca The John Maxwell Team, pracujący z młodzieżą, specjalizujący się w tematach związanych z rozwojem, przywództwem i komunikacją – organizator licznych szkoleń i warsztatów (również międzynarodowych) w tym zakresie.

Prezes Fundacji “Edukacja Przyszłości”, która dociera ze swoimi programami do młodzieży w całej Polsce.

W roku 2018 koordynator ogólnopolskiej kampanii “Chroń Dziecko!”, która dotarła do miliona rodziców, nauczycieli i pedagogów z edukacją w zakresie zjawisk związanych z cyberprzemocą.

Był także odpowiedzialny za content marketing i narrację w projekcie “seniorzyjuniorzy.pl”, który ma na celu poprawę jakości życia i zwiększenie poczucia szczęścia osób 55+ poprzez aktywizację międzypokoleniową.

Współorganizator konferencji “Biznes z Wartościami” w Sejmie RP.

Absolwent Politechniki Warszawskiej.

3 x Sesja 90 minut + Gallup lub DISC

  Test GallupaTest DISC

  *pola wymagane

  Sejsa 90 minut + Gallup lub DISC

   Test GallupaTest DISC

   *pola wymagane

   Sesja 90 minut

    *pola wymagane

    `

    Zobacz swoją stategię na maturę i wybór ścieżki kariery

    ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ DARMOWY FILM!