Autorski program mentoringowy Where2Go

Opis

Czwarta rewolucja przemysłowa, jednorodny system cyber-fizyczny, sztuczna inteligencja, internet rzeczy – to nowa rzeczywistość, która tworzy nowe zawody.

Jak zatem zaplanować swoją ścieżkę kariery, kiedy stare zawody się kończą, a nowe nie są do końca jeszcze znane?

Poprzez rozwój kompetencji i własnych silnych stron. Jeśli będziesz wiedział w czym jesteś dobry i będziesz to świadomie rozwijał, to zawsze znajdzie się ktoś, kto za to zapłaci.

A my chcemy, żeby zapłacił Ci dużo. I nad właśnie będziemy pracować.

Mamy dla Ciebie sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które pozwolą Ci znaleźć pracę Twoich marzeń i dobrze na niej zarabiać. Czy stać na to, żeby z tego nie skorzystać?

Nie trać ani chwili i uzyskaj dostęp do PROGRAMU!

Czego się nauczę?

 • Podniesiesz swoją samoocenę i sięgniesz po taką pracę, jaka Ci się naprawdę należy.
 • Pozbędziesz się przekonań ograniczających, które blokują Twój rozwój.
 • Poznasz pięć swoich największych talentów i nauczysz się je monetyzować
 • Odkryjesz swoje marzenia i stworzysz z nich plan działania.

Tematy tego kursu

8 Lekcji

Rozwijaj się świadomie?

Nikt, kto wszedł na Mount Everest, nie jest zdziwiony, że się tam znalazł. Jeśli chcesz coś osiągnąć, a nie poddać się losowi, to w bardzo świadomy sposób powinieneś zaplanować swój rozwój. Będziemy pracować nad rozwojem osobistym i nad rozwojem Ciebie jako profesjonalisty – fachowca w jakiejś dziedzinie. Korzyści: Stworzysz długoterminowy plan osobistego rozwoju Zrozumiesz, jak podchodzą do swojego rozwoju ludzie sukcesu i unikniesz typowych błędów młodych ludzi Nauczysz się czerpać od autorytetów i modelować ich zachowania Metody pracy Jest to nasze pierwsze spotkanie, podczas którego sformułujesz swoje oczekiwania do tego programu. Poszukamy wspólnie autorytetów, które pozwolą Ci się rozwijać. Poznasz osobiste historie rozwoju i razem z mentorem znajdziesz najlepszy dla Ciebie sposób pracy nad własnym doskonaleniem się.
Spotkanie 1.00:00:00

Podnieś swoją samoocenę?

To jak siebie postrzegasz i na ile sobie ufasz, jest wyznacznikiem tego jak śmiałe cele sobie wyznaczasz. Jeśli nie wierzysz, że możesz coś osiągnąć, nawet nie podejmiesz próby zdobycia tego. Wiara we własne możliwości to najlepszy sprzymierzeniec planowania ścieżki kariery. Jeśli jesteś młodym człowiekiem, pewnie nie masz jeszcze mocno wykształconej tożsamości, wiec jesteś w szczególny sposób wrażliwy na krytykę z zewnątrz, która zmniejsza Twoją samoocenę. Popracujemy nad tym! Korzyści: Świadomie podniesiesz swoją samoocenę Dostrzeżesz mechanizmy, które do tej pory zabierały Ci pewność siebie i nauczysz się je skutecznie eliminować ze swojego życia. Znajdziesz wiele obszarów swojego życia, w których masz strategię i sprawczość. Metody pracy: Poprzez przyjemne i proste narzędzia coachingowe pracujemy nad zwiększeniem własnej wartości i pewności siebie, które staną się siłą napędową do budowy planów na przyszłość. Narzędzia zostaną dostosowane, do tego, czego w danej chwili swojego życia potrzebujesz.

Pozbądź się przekonań, które Cię ograniczają?

Może znasz gdzieś ze swojego podwórka, osobę, która wychowała się w biedzie i nie wierzy, że kiedykolwiek może zarabiać duże pieniądze? Nawet nie podejmuje takiej próby, bo nie wierzy w możliwość osiągnięcia celu. To ograniczające i warunkujące przekonania, które nieświadomie nosimy w sobie nie pozwalają nam przekroczyć granic, które sami sobie narzuciliśmy. Korzyści Zdiagnozujesz swoje przekonanie, które nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł Odkryjesz przekonanie wspierające, które będzie Cię od tej chwili prowadzić Dostrzeżesz nowe możliwości, które były do tej pory poza Twoim zasięgiem Metody pracy Wykorzystamy narzędzia coachingowe - wzorzec równoważności i przyczynowości oraz trzystopniową zmianę przekonań. Otrzymasz proste metody wspierające Cię, gdyby Twój umysł chciał powrócić do dawnych przyzwyczajeń. Pozwoli to na trwałą zmianę przekonań i nową jakość życia.

Znajdź swoje DLACZEGO?

Motywacja, która jest głęboko zakorzeniona w Tobie, to Twój najlepszy przyjaciel na resztę życia. Nie z zewnątrz, nie od rodziców, nie dlatego, że musisz, tylko dlatego, że CHCESZ. Poszukamy DLACZEGO Ci się chce i przyjrzymy się temu z każdej strony. korzyści Znajdziesz swoją motywacje wewnętrzną, która będzie Cię napędzała do działania Wyznaczysz swoją misję życiową, osobistą konstytucję, która poprowadzi Cię przez wiele lat Wybierzesz to, co prowadzi Cię do Twojego celu i nauczysz się odrzucać to, co przeszkadza w jego realizacji Metody pracy Sporo mocnych pytań i ćwiczeń do wykonania podczas modułu. Mentor poprzez swoją opiekę i wiedzę prowadzi Cię do wyznaczenia swoich największych motywatorów. Stworzysz swoją misję życiową, która będzie ewoluowała z Tobą przez całe Twoje życie.

Odkryj pięć swoich największych talentów?

Instytut Gallupa wyodrębnił u ludzi 34 talenty, które ma każdy z nas. Pięć dominujących talentów determinuje Twoje naturalne umiejętności do osiągania sukcesów w pewnych dziedzinach. Testy StrengthsFinder, które określają te talenty wykonało na świecie ponad 10 milionów ludzi. Niezwykłe narzędzie diagnostyczne, które pomoże Ci poznać siebie i da Ci mnóstwo wiedzy przy planowaniu ścieżki kariery. Korzyści Poznasz jakie są Twoje najważniejsze talenty i silne strony, które powinieneś rozwijać. Zrozumiesz swoje zachowanie i reakcje w wielu sytuacjach. Zobaczysz jaka praca będzie dla Ciebie idealna, a w jakiej nigdy nie byłbyś szczęśliwy. Metody pracy Przed spotkaniem otrzymasz link do testu, który zrobisz w dogodnym dla Ciebie czasie. Test płatny jest na stronie Instytutu, a jego koszt to 105 zł i jest w języku polskim. Podczas modułu wraz z trenerem omówicie Twoich pięć najsilniejszych talentów i to co najważniejsze – synergię między tymi talentami. Wrócisz do swoich wyborów życiowych i drobnych zachowań i zrozumiesz, dlaczego postępujesz w dany sposób. Otrzymasz też bardzo konkretne wskazówki do wyboru zawodu, które wykorzystasz w niezwykle fascynującym ćwiczeniu.

Rozbudź swoje marzenia?

Wiele osób ma problem z pytaniem – „Jakie masz marzenie?”. Trochę zapomnieliśmy, jak się marzy, a to w naszych marzeniach, głęboko ukryta jest najlepsza ścieżka zawodowa. Poszukamy śmiałych marzeń o Twoim przyszłym życiu, skonsultujemy je z wewnętrznym krytykiem i realistą. Korzyści Prawdopodobnie pierwszy raz w życiu zajmiesz się na poważnie swoimi marzeniami Nie masz marzeń i pasji? Stawiam kawę, że jest inaczej! Odkryjesz, że można zarabiać na swojej pasji Metody pracy Metodą, którą Walt Disney pracował nad swoimi pomysłami rozbudzimy Twoje marzenia. Połączymy Twoje zdolności, pasje, dawno zapomniane zajawki w jedną całość. Znajdziemy przeszkody, te prawdziwe i te w Twojej głowie i urealnimy marzenia do strategii.

Wyznacz strategię i cele działania?

Czas urealnić marzenia i opracować plan, jak wdrożyć je w życie i przekuć na codzienne działania. Korzyści Wyznaczysz konkretną strategię osiągnięcia swojego celu Rozpiszesz swoje działania na wiele miesięcy, krok po kroku Zyskasz motywację, radość działania i sprawczość, jakiej prawdopodobnie jeszcze w życiu nie zaznałeś Metody pracy W tym module zbierzemy doświadczenia całej pracy podczas PROGRAMU MENTORINGWEGO i nadamy marzeniom datę realizacji. Wyznaczymy konkretny cel według metodologii SMART, a poprzez PLANOWANIE W RETROSPEKTYWIE rozpiszemy konkretne kroki na każdy kwartał.

Spotkanie podsumowujące?

Po około miesiącu po zakończeniu programu spotkamy się wspólnie z oboma mentorami i porozmawiamy o Twojej drodze. Poświętujemy małe sukcesy i przekujemy porażki w naukę. Spotka Cię i jedno, i drugie, więc przygotuj się, że to normalne. korzyści Przedyskutujesz wszystkie niejasności i rozwiejesz wątpliwości Zadasz pytania, które pojawią się w czasie realizacji Twoich strategii Otrzymasz wsparcie do osiągania dalszych sukcesów Metody pracy To będzie serdeczna rozmowa, w której wykorzystamy narzędzia coachingowe i naszą najlepszą wiedzę do wsparcia Cię w Twoich działaniach.
2500,00 

Wymagania

 • Czy jesteś młodym, ambitnym człowiekiem, który chce się rozwijać?
 • Stoisz na progu dorosłości i chcesz znaleźć pracę swoich marzeń?
 • Chcesz dobrze zarabiać, robiąc to co kochasz?
 • Jesteś zdeterminowany, żeby samodzielnie kierować swoim życiem?

Docelowi odbiorcy

 • Czy szukasz pomysłu na siebie, ale do końca nic Cię nie pociąga?
 • Czy wydaje Ci się czasem, że nie masz żadnych talentów, ani zdolności?
 • Czy chciałbyś mieć dostatnie życie, ale nie wiesz jak się za to zabrać?
 • Czy próbujesz się kogoś doradzić, ale nikt w twoim otoczeniu nie umie Ci pomóc?

3 x Sesja 90 minut + Gallup lub DISC

  Test GallupaTest DISC

  *pola wymagane

  Sejsa 90 minut + Gallup lub DISC

   Test GallupaTest DISC

   *pola wymagane

   Sesja 90 minut

    *pola wymagane

    `

    Zobacz swoją stategię na maturę i wybór ścieżki kariery

    ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ DARMOWY FILM!